Tüzük İdari Yapı Bildirimler
Üyelik İşlemleri Belgeler İrtibat
 
Ankara da Siber Güvenlik Eğitimleri
Ana Sayfa
Tüzük
Mevzuat
İdari Yapı
Faaliyetler
Bildirimler
Basın
Üyelik İşlemleri
İrtibat

Belgeler
@bg.org.tr E-Posta Girisi

 
Sertifika Dogrulama


 
 
  ANA SAYFA > Haberler

Ankara da Siber Güvenlik Eğitimleri

Ankara da Siber Güvenlik Eğitimleri 

Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçlarına Karşı Mücadele Derneği olarak "Ankara’da Bilişim Teknolojileri" adı altında, "Bilgi Güvenliği" kültürünün oluşması amacıyla, kurs, seminer, sempozyum, konferans ve panel gibi "Kamu Yararına" organizasyonlar planlanmıştır.                
                  
Bu düzenlenen ücretsiz organizasyonlar; "Bilişim Teknolojileri" alanında kendini geliştirmek ve bu alanda kariyer hedefi yapmak isteyen arkadaşlara yöneliktir.

Organizasyonlarımız; en temel seviyeden başlayarak seviyesi artacak şekilde planlanmış olup, "Siber Güvenlik" alanında da gençlerimizi yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Organizasyonların sonucunda katılımcılarımızdan beklediğimiz "tek şey" öğrendiklerini "Vatanı" ve "Milleti" için yapılacak çalışmalarda kullanmasıdır. Başvuru için; BAŞVURU FORMU  adresindeki formun doldurulması gerekmektedir. (Başvuru sırasında belirtilen bilgilerin doğruluğu; istenecek belgeler ile kontrol edilecektir)

Katılım için başvurular, 31 Ekim 2017 Salı günü saat 13:30’da başlayacak; 12 Kasım 2017 Pazar günü saat 23:59’da sona erecektir.

Verilecek Eğitimlerimiz;
CEH,
Windows Server Sistem / Network,
Microsoft SQL Server,
Grafik Animasyon (3DS Max®),
Mobil (IOS & Android),
Yazılım (python, c#) şeklinde planlanmıştır.

Ücretsiz "Eğitim Seminerlerimiz" sonunda katılımcılara "Katılımcı Sertifikası" verilecektir.

Eğitimlerimiz Seminerlerimiz alanında uzman, teorik ve pratik tecrübeye sahip kişiler tarafından uluslar arası geçerliliği olan eğitim müfredatlarına bağlı kalarak verilecektir.

Eğitim Seminerlerimiz yer, zaman hakkındaki bilgiler "bg.org.tr" adresinde "başvuru sonuçlarının" değerlendirilmesinden sonra duyurulacaktır. Ayrıca Eğitim Seminerleri planı, verilecek gün, saat, konu, eğitmen, katılacaklara başvuru yaptıklarında belirttikleri mail adreslerine iletilecektir.

Katılımcılar konaklama ve iaşe giderlerini, kullanacakları bilgisayarlarını kendileri karşılayacak ve temin edecek olup, "Eğitim Seminerleri" sürecinde verilecek ders aralarındaki çay ve ikramları Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçlarına Karşı Mücadele Derneğimiz karşılayacaktır.

Verilecek olan eğitimlerimiz "kontenjan sınırlı" olduğu için katılımcılar yapılan başvurular arasından seçilecektir.bg.org.tr • [email protected]