Tüzük İdari Yapı Bildirimler
Üyelik İşlemleri Belgeler İrtibat
 
ISAF 2009 Ankara Fuarındayız
Ana Sayfa
Tüzük
Mevzuat
İdari Yapı
Faaliyetler
Bildirimler
Basın
Üyelik İşlemleri
İrtibat

Belgeler
@bg.org.tr E-Posta Girisi

 
Sertifika Dogrulama


 
 
  ANA SAYFA > Haberler

ISAF 2009 Ankara Fuarındayız

Isaflogo

Kapsadığı sektörlerde ülkemizin en büyük fuarı özelliğine sahip olan ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 2003 yılında uluslararası ihtisas fuarı niteliği onaylanan 'ISAF Fuarı'nın, gerek yurtiçinden gerekse de yurtdışından katılımcıları ve ziyaretçileri ile, 10. yılında da büyümeye devam ederek ülkemizin yer aldığı bölgenin en önemli buluşması olması amaçlanıyor.

Biz de derneğimiz olarak ISAF Fuarındaki yerimizi ayırttık ve 2-5 Nisan tarihlerinde standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi`nin tam olarak oturmaması ve kullanım sahasının yetersizliği nedeniyle, bilgi güvenliğinin tam olarak sağlanamaması, bilişim suçlarına zemin hazırlamakta ve işlenen suçların oranlarının artmasına neden olmaktadır. Güvenlik üzerine yapılan organizasyonların da tabiî ki en önemli bölümünü Bilgi Güvenliği oluşturmaktır.  Bu yüzden Dernek olarak katılacağımız ISAF Fuarı’nda Bilgi Güvenliği konusunda katılımcıları bilgilendirirken 500$’a yapılan Sistem Güvenlik Taramasını ücretsiz olarak yapacağız.

(Fuardaki yerimizi buradan görebilirsiniz.)
bg.org.tr • [email protected]